Питання-відповідь

01Пластична хірургія

Пластику можна проводити пацієнтам, які досягли 18-річного віку. Небажано виконувати корекцію клієнтам старше 65 років, оскільки в цьому віці підвищується ризик ускладнень. Дітям і підліткам можна виконувати пластику при наявності виражених косметичних дефектів. Для цього потрібно отримати згоду батьків.

Операція заборонена людям, які страждають:

 • На цукровий діабет;
 • Порушенням згортання крові;
 • На важку форму печінкової, ниркової, серцевої недостатності;
 • Онкопатологіями;
 • Виразкою шлунка, 12-палої кишки;
 • Варикозним розширенням вен в проблемній зоні.

Основні набряки і синці зникнуть на 7-10 день після операції. Решта набряків будуть сходити поступово, основна частина набряків зникне до кінця третього місяця після операції. Весь цей час не дозволяється ходити в сауну або лазню, носити окуляри. Остаточну форму ніс набуває через 6-12 місяців, за цей період відбувається стабілізація тканин.

Абдомінопластика показана жінкам, чоловікам, у яких є деформації живота:

 •  Жирова складка на кшталт фартуха;
 • Великий обсяг живота (шкіра і підшкірно-жирова клітковина)
 • Деформуючі рубці після операцій;
 • Смуги від розтягнення шкіри в поєднанні з в’ялістю;
 • Розбіжність (діастаз) прямих м’язів;
 • Грижі.

Після трансплантації частина жиру розсмоктується в перший місяць, а та частина, яка залишається (50-70%) – має пожиттєвий ефект. Тривалість результату залежить від правильності проведення операції і особливостей організму пацієнта.

Завдяки сучасним ізраїльським методикам післяопераційний період проходить швидко і безболісно. Пластичний хірург проводить пацієнтові візуалізацію результату, а отриманий результат як мінімум на 95% відповідає заявленому.

За допомогою пересадки власної жирової тканини можна:

 • відкоригувати зони обличчя (носослізні борозни, носогубні борозни, збільшити обсяг щік)
 • збільшити об’єм грудей;
 • усунути кривизну ніг;
 • скорегувати форму стегон; поліпшити форму сідниць;
 • заповнити недостатній обсяг в різних частинах тіла.

Як правило, пацієнт знаходиться в клініці 1 добу. Пластичний хірург рекомендує обмеження фізичних навантажень до 2-х тижнів після виписки з клініки. До повного загоєння рани заборонено відвідувати басейн, баню і сауну. У перший місяць потрібно утриматися від тривалого перебування на сонці.

Допоможе позбутися зайвої жирової клітковини та шкіри навколо повік, омолодити погляд, також за бажанням пацієнта можна змінити форму повік, виправити вроджені та набуті дефекти повік, зменшити ознаки вікових змін.

У клініці Медейра використовуються силіконові імпланти, до складу яких входить кремній. Саме кремній забезпечує відсутність імунної відповіді, не дає відторгнення. Капсула імпланта має довічну гарантію на розрив, а всередині імпланта гель має пам’ять форми.

02Гінекологія

Дисплазія шийки матки – це такий передпухлинний стан, який при відсутності лікування переходить в рак в 1-2% випадків. Лікарі клініки Медейра використовуючи високоточне обладнання, можуть з точністю визначити стадію процесу і запобігти розвитку захворювання

При тривалості циклу більше 28 днів і тривалості більше 7 днів, варто відразу звернутися до лікаря

Гінекологи клініки Медейра проводять огляд, використовуючи спеціальні засоби, які нівелюють неприємні відчуття під час огляду гінеколога

За результатами ДНК діагностики і патогістології гінеколог визначає необхідність обстеження партнера.

Дисплазія шийки матки не впливає на можливість завагітніти і народити здорового малюка.Жінки після лікування дисплазії шийки матки можуть потрапити в групу ризику з невиношування, тому під час вагітності необхідне ретельне спостереження у гінеколога (УЗД шийки матки під час вагітності кожні 4 тижні)

Ризик виникнення яєчника у жінок з полікістозом значно вище.

Вагітність можлива при відсутності запалення

Секс можливий, але варто звернути увагу чи немає кров’янистих виділень після статевого акту, і при їх наявності звернутися до гінеколога

При порушеннях менструального циклу в багатьох випадках вагітність неможлива. Дане питання в індивідуальному порядку вирішується гінекологами клініки Медейра.

Це питання індивідуально вирішується з гінекологом, в залежності від розміру і локалізації пухлини

У більшості випадків потрібне спостереження гінеколога в динаміці не рідше 1 разу на рік

При регулярному спостереженні у гінеколога відсоток виникнення міоми матки незначний

При комплексному та грамотному підході та при визначенні причин завмерлої вагітності повторюється не часто.

Найчастіше порушення менструального циклу пов’язано саме з полікістозом, слід звернути увагу на початок менструації та перерву між ними.
Регулярне спостереження у гінеколога дозволяє вчасно провести корекцію

03Акушерство

Найчастіше 11-ти консультацій вистачає для неускладненого перебігу вагітності.
Але якщо жінки потрапляють в групу ризику, то кількість консультацій та досліджень може збільшиться.

При неускладненому перебігу вагітності кількість аналізів і консультацій в повному обсязі вистачає на період всієї вагітності?

04Мамологія

Біль в грудях, підвищена температура, виділення з соска – причини не відкладати візит до мамолога. Обстеження бажано запланувати на 5-10 день від початку нового менструального циклу.

Мамолог під час огляду, пальпації виявляє кісту. Він направляє пацієнтку на ультразвукове сканування (до 40 років) або мамографію.

При гостром процесі годування грудьми заборонено. Це пов’язано з прийомом матір’ю антибіотиків, які можуть проникати в грудне молоко, а також з ризиком інфікування дитини патогенними збудниками.
Рекомендовано регулярне зціджування молока для профілактики лактостазу. Рішення про продовження грудного вигодовування після купірування запального процесу приймає лікар.

Так, потрібні. Після лікування необхідно вести здоровий спосіб життя та дотримуватися правил безпеки – уникати тривалого перебування на сонці, відмовитися від деяких фізіопроцедур, відвідування парної. Кожні півроку потрібно відвідувати мамолога.

Більшість випадків (80%) мастопатії спровоковано гормональним дисбалансом. Інші причини патології – гінекологічні захворювання (фолікулярна кіста яєчника, міоми, ендометріоз). Сприяє розвитку патології куріння, неправильно підібрані гормональні контрацептиви, пізній клімакс, нерегулярні заняття сексом, тривалі або короткочасні інтенсивні стреси.

Множинні кісти, вузлові утворення виявляють при ультразвуковому дослідженні. Мамографія, рентген показує осередки ущільненої тканини молочної залози. При здачі аналізів визначають порушення гормонального фону.

Множинні кісти, вузлові утворення виявляють при ультразвуковому дослідженні. Мамографія, рентген показує осередки ущільненої тканини молочної залози. При здачі аналізів визначають порушення гормонального фону.

Порожнина, заповнена рідиною. З’являється вона при застої секрету всередині проток, при розростанні сполучної тканини. Форма новоутворення округла або неправильна, розмір від декількох міліметрів до 10 см та більше.

Мастит – інфекційно-запальний процес тканини молочної залози.

Патологічний процес нерідко протікає безсимптомно, але іноді може виникати запалення, нагноєння (при цьому піднімається температура).
Проблему при прихованому перебігу можна запідозрити, якщо виникає біль, припухлість грудей, також може виділятися рідина (в разі протокової кісти з соска виділяється каламутна або прозора рідина). При тому, що промацуючи молочної залози жінка може відчути ущільнену ділянку, збільшені лімфовузли.

Якщо пацієнта нічого не турбує, то проходити огляд у мамолога необхідно не менше 1 разу на рік.

За характером запального процесу мастит поділяється на:

 • серозний;
 • серозно-інфільтративний;
 • гнійний (апостематозний,абсцедуючій, флегмонозний, гангренозний).

  Через виникнення мастит класифікується на 2 великі групи: лактаційний та нелактаційний. Перший варіант зустрічається в 4-5 разів частіше.

Більшість ущільнень не є злоякісними, при ранній діагностиці та своєчасній тактиці можна уникнути ризиків та не допустити ускладнень.

05Сімейна медицина

Консультація сімейного лікаря потрібна в разі скарг з боку внутрішніх органів і систем (серцево-судинні захворювання, захворювання органів травлення, захворювання органів дихання)

Сімейного лікаря необхідно відвідувати 1 раз на рік

Сімейний лікар проводить діагностику та лікування таких захворювань: фарингіт, трахеїт, трахеобронхіт, бронхіт, пневмонія, гастрит, гастродуоденіт, коліт, панкреатит, холецистит, цистит, пієлонефрит, ішемічна хвороба серця, аритмія, стенокардія, міокардит, мігрень, синдром хронічної втоми та ін

06Неврологія

Якщо головний біль має постійний характер і тривалість більше місяця, варто негайно звернутися до невролога, для виключення різних процесів в головному мозку.

Неврологи клініки Медейра проводять огляд, специфічні тести, пальпацію, діагностику, використовуючи сучасні протоколи, спираючись на досвід ізраїльських колег, що дозволяє безболісно виявляти патологію на ранній стадії виставляючи точний діагноз.

 • Головні болі;
 • Запаморочення, втрати свідомості;
 • порушення серцебиття
 • Порушення сну;
 • Порушення пам’яті

Проведення блокади може зняти біль в спині, але призначати і проводити повинен невролог після консультації.

Остеохондроз шийного відділу хребта може призводити до затискання нервів, що в свою чергу може перекривати кровопостачання по судинах і блокувати доступ кисню в головний мозок. Саме це і може провокувати розвиток панічних атак.

Нейропатія супроводжується ураженням нервів, але має НЕ дуже виражений больовий синдромом, найчастіше турбує поколювання, оніміння и порушення чутливості, порушення рухливості.

07Кардіологія

При появі перших симптомів: болю або дискомфорт в районі грудної клітини, віддишка, біль віддає в ліву лопатку або ліву руку, набряки нижніх кінцівок), необхідно терміново звернутися до кардіолога, для виключення чи підтвердження патології серцево-судинної системи.

Кардіологи клініки Медейра проводять огляд, пальпацію, діагностику, використовуючи сучасні медичні протоколи, спираючись на досвід Ізраїльських колег, що дозволяє виявити патологію на ранній стадії, встановлюючи точний діагноз.

Запускати гіпертонію не варто, неминуче страждає головним мозок ( погіршення пам’яті, неуважність) і сердце (порушення ритму, віджишка). А також, існує ризик ще більш небезпечних наслідків: інсульт чи інфаркт. Тому при перших симптомах необхідно негайно звернутись до спеціаліста.

 • відмова від шкідливих звичок
 • фізичні вправи
 • низько сольова дієта
 • психологічне розвантаження

08Ендокринологія

Ендокринологи клініки Медейра проводять огляд, пальпацію, діагностику, використовуючи сучасні протоколи, спираючись на досвід ізраїльських колег, що дозволяє безболісно виявляти патологію на ранній стадії виставляючи точний діагноз.

В якості профілактики необхідно відвідувати ендокринолога 1 раз в рік. Якщо у пацієнта відсутні симптоми, при яких варто негайно звертатися до ендокринолога, то на перший плановий огляд необхідно записатися:

 • при плануванні вагітності;
 • при вагітності (як планового огляду);
 • перед вибором контрацептивний засіб;
 • після 45-50 років і чоловікам, і жінкам.
 • Натщесерце:
  Здорова людина – 4,0-5,9 ммоль / л (72-106 мг / дл)
  Діабет I типу – 5-7 ммоль / л (90-126 мг / дл)
  Діабет II типу – 4-7 ммоль / л (90-126 мг / дл)
 • Після прийому їжі:
  Здорова людина – До 7,8 ммоль / л (140 мг / дл)
  Діабет I типу – Близько 5-9 ммоль / л (90-162 мг / дл)
  Діабет II типу – Близько 5-8,5 ммоль / л (90-153 мг / дл)

В першу чергу необхідно підвищувати імунну систему, адже вона безпосередньо впливає на стан організму в цілому. Також необхідно дотримуватися раціонального харчування, яке повинно включати в себе безліч свіжих овочів і фруктів, звести до мінімуму вживання цукру, швидких вуглеводів. Важливо бути фізично активним, гуляти на свіжому повітрі, висипатися. Важливим є мінімізація стресу і нервового напруження.

 • Раціональне харчування для дотримання ваги;
 • регулярні фізичні активності;
 • здоровий спосіб життя;
 • мінімізація стресу
 • часте переїдання;
 • неправильне харчування;
 • малоактивний спосіб життя;
 • спадковість;
 • захворювання ендокринної системи;
 • захворювання нервової системи;
 • стрес

09Проктологія

Після операції проведеної в клініці Медейра, пацієнти на наступний день повертаються у свій звичний ритм життя

У клініці Медейра видалення геморою відбувається з використанням високотехнологічного обладнання а так само лазера, що дозволяє це проводити якісно без наслідків

Розрив слизової заднього проходу – одна з найбільш частих проктологічних проблем.Якщо ігнорувати похід до проктолога,тоді не загоєна ділянка грубіє, краї рани рубцюються, вона стає глибшою.У жінок проблема часто виникає під час вагітності, пологів.Причиною анальної тріщини стають запори, проктит, неправильне харчування, надмірні силові навантаження, тривале перебування в сидячому положенні, необережні діагностичні процедури з доступом через задній прохід, анальний секс.

Прийом лікаря цієї спеціалізації має деякі особливості – потрібна відповідна підготовка.Щоб діагностичні процедури були інформативними, потрібно підготувати кишечник, а саме попередньо очистити його за допомогою прийому проносних ліків або клізми.За 2-3 дні до прийому рекомендується виключити з раціону продукти, що викликають підвищене газоутворення.

Анальна тріщина дає про себе знати відразу ж після появи.Під час дефекації виникає гострий біль, який зберігається ще 10-20 хвилин. У калових масах, на білизні помітні сліди крові, сфінктер ануса переважно спазмований, болить. Всі ці симптоми повинні змусити терміново звернутися до проктолога.

Кроме апаратної діагностики для уточнення діагнозу призначаються лабораторні аналізи:

 • аналіз калу на виявлення прихованої крові;
 • копрограмма;
 • аналіз на онкомаркери.

Для постановки точного діагнозу при захворюваннях кишечника не обійдеться без інструментального обстеження. Для цього проводиться ректороманоскопія, аноскопія. Всі ендоскопічні дослідження проводяться на сучасному обладнанні, тому пацієнт не відчуває болю або дискомфорту.

10Загальна хірургія

Все залежить від його природи, величини та локалізації. Але навіть невеликі доброякісні пухлини ми рекомендуємо лікувати – це запобіжить небезпеку переходу в ракову форму.

При гострому апендициті – ні. Якщо відкладати лікування, підвищується ризик важких ускладнень, може виникати перитоніт.

Підготовки немає, якщо Ви вже робили раніше обстеження, то необхідно їх взяти з собою на консультацію.

Залежно від проблеми з якою звернулися. Однак, в клініці Медейра використовуються сучасні методи вирішення проблем хірургії, засновані на Ізраїльської технології, які максимально виключають наступні рецидиви.

Грижа являє собою дефект черевної стінки, через грижові ворота випинається вміст черевної порожнини. Найчастіше виникають пахові, пупкові, вентральні (післяопераційні) грижі, грижі білої (серединної) лінії живота, стегнові.

Розвитку захворювання сприяють два фактори: застій жовчі в міхурі і протоках, а також підвищення концентрації жовчних кислот внаслідок метаболічних порушень. Жовчнокам’яна хвороба в основному виникає у людей старше 40 років, жінки хворіють частіше.
До факторів ризику відносять нерегулярне харчування з переважанням жирної їжі, малорухливий спосіб життя, ожиріння. Хвороба може виникати на фоні дискінезії жовчовивідних шляхів, прийому гормональних контрацептивів.

11Флебологія

Ендовазальна лазерна коагуляція варикозних розширених вен може бути виконана в будь-який час року. Ця сучасна процедура, згідно з європейськими стандартами, має на увазі носіння компресійного трикотажу. Тому, для максимального комфорту в післяопераційному періоді, в ідеалі виконувати процедуру в будь-який період, крім літа.

Своєчасне відвідування фахівця допоможе уникнути важких наслідків, пов’язаних з венозною недостатністю, формуванням кров’яних згустків.До лікаря слід звернутися, якщо відчувається важкість у ногах, поколювання, судоми, набряклість. Чим раніше буде проведено обстеження, поставлений діагноз, тим менш травматичний спосіб лікування буде обраний.

до 1 місяця

Існує група ризику щодо виникнення варикозу, тромбофлебіту нижніх кінцівок. У неї входять вагітні жінки, люди, чия професійна діяльність пов’язана зі стоянням на ногах або тривалим сидінням, спортсмени – лижники, бігуни, важкоатлети, а також люди із зайвою вагою та літні.

Основною причиною варикозу вважається спадкова схильність – хвороба передається від батьків дітям або через покоління. Інші чинники, що підвищують ризик варикозу – підйом вантажів, тривале сидіння або стояння на ногах (професійне), вагітність, зайва вага, вроджена слабкість судинних стінок.

Патологія вен, пов’язана з їх нерівномірним розширенням, підвищеною довжиною, надмірною звивистістю. При варикозі порушується робота венозних клапанів, порушується відтік крові з ніг у напрямку до серця.

Розпізнати варикоз можна на початковій стадії, коли ще не видно на ногах прожилок вен. Людину турбують болі, судоми, поколювання, біль в кінці дня, загальна ломота ніг. Часто виникає відчуття розпирання. Пізніше шкіра стає пересушена, починає тріскатися, а на поверхні ніг з’являються незагойні виразки (трофічні).Над поверхнею шкіри починають виступати набряклі прямі або звивисті стовбури вен.
Що відбувається після лікування варикозу? Хірургічні методи усувають застій крові в венах. Усередині судин знижується тиск крові на судинні стінки. Відтік крові у венах приходить в норму.

12Травматологія

Після хірургічної корекції потрібно ходити в спеціальному ортопедичному взутті- протягом 2 тижнів. У перші дні після операції – режим обмеженої рухливості. В основному лежати з піднятою ногою. Через 2 тижні можна ходити без обмежень.

Хірургічне втручання проводиться за естетичним побажанням пацієнта, також показано, коли пухлина здавлює нервові або судинні структури, при високому ризику спонтанного розриву капсули, при вираженому обмеженні рухливості суглоба, при приєднанні до запалення гнійного процесу.

При прояві перших симптомів артриту необхідно відразу звернутися до лікаря, так як без лікування артрит швидко прогресує та може привести до ряду ускладнень: нагноєння, здавлювання нервів, запалення кістки і тд.

Біля основи великого пальця утворюється тверде кісткове ущільнення. Кінчик великого пальця відхиляється в бік мізинця більше ніж на 10 градусів. Шкіра в цій області набрякла та почервоніла. Звід стопи потовщений та розпластаний.

Необхідно дотримуватися режиму дня, регулярно ходити пішки, регулярно відвідувати профогляди та не запускати наявні хвороби (навіть не пов’язані з суглобами), а також рекомендуємо записатися в басейн.

За 3-4 години перед консультацією необхідно утриматися від мазей і ліків, які можуть вплинути на клінічну картину.

13ЛОР

Category: ЛОР

Відсутність повноцінного дихання, відсутність нюху, слизова носа хронічно набрякає, хронічні синусити, часті застуди, головні болі через деформовану перегородку.

Category: ЛОР

Коли відбувається надлишкове розростання носових раковин, вони можуть повністю перекрити просвіт носового ходу, що унеможливлює вільне носове дихання.
Основними причинами є: гіпертрофія носових раковин, викривлення носової перегородки, тривале застосування крапель, алергія.

Category: ЛОР

Носова перегородка деформується через тривалі запальні процеси в носовій порожнині, використання крапель, травм, нерівномірного зростання хрящової і кісткової тканини, утворень в носовій порожнині.

Category: ЛОР

Це дієвий метод терапії хропіння хірургічним шляхом. Під час процедури спеціальний пристрій генерує лазерне випромінювання для впливу на піднебінну фіранку, піднебінні дужки, піднебінний язичок.

Category: ЛОР

За 3-4 години до консультації необхідно утриматися від використання будь-яких крапель та мазей в області системи ЛОР органів.

Category: ЛОР

Техніка проведення вазотомії є авторською розробкою наших хірургів, які використовують сучасний лазер.

14УЗД

Category: УЗД

Для чоловіків немає обмежень щодо часу діагностики. Жінкам варто робити ультразвукове сканування на 7-10 день після початку нового менструального циклу або в інші дні за рекомендацією лікаря.

Category: УЗД

Проведення методики показано в таких випадках:

 • травми м’язів, удари, гематоми;
 • розриви зв’язок;
 • збільшення лімфатичних вузлів;
 • грижі;
 • патологічні процеси сполучної тканини;
 • оцінка стану післяопераційних рубців.

УЗД виконується, якщо є підозра на новоутворення м’яких тканин, такі як – ліпоми, гігроми, атероми, хондроми.

Category: УЗД

В ході дослідження лікар вимірює швидкість кровотоку в артеріальних і венозних судинах, виявляє зворотний потік крові у венах нижніх кінцівок.
За допомогою УЗД визначають ширину просвіту судин, еластичність судинної стінки. Метод дозволяє виявити тромби, атеросклеротичні бляшки, аневризми.

Category: УЗД

Діагностика дозволяє виключити ознаки хромосомної патології, грубі пороки розвитку плоду, з’ясувати місце прикріплення плодового яйця. Батьки можуть дізнатися стать дитини. Перед пологами обстеження дозволяє визначити тактику ведення вагітної в пізньому терміні і тактику пологів.

Category: УЗД

Діагностична процедура для з’ясування розміру, структури органів, розташованих в черевній порожнині (печінки, селезінки, жовчного міхура, підшлункової залози, нирок, сечоводів, заочеревинного простору), виявлення патологічних вогнищ.

Category: УЗД

Діагностика дозволяє виключити або підтвердити невідкладні стани, викликані аномаліями органів черевної порожнини. Під час діагностики виявляються дифузні, гострі процеси, новоутворення, кісти і патологічні зміни органів черевної порожнини.

15Урологія

Category: Урологія

Процедура огляду безболісна, так як в клініці Медейра використовуються сучасні підходи (спеціальна апаратура, інструментарій та спецзасоби), яка дозволяє уникати неприємних відчуттів.

Category: Урологія

Уретрит досить поширене захворювання і зустрічається у представників обох статей. Однак, у зв’язку з анатомією, захворювання частіше зустрічається у чоловіків.

Category: Урологія

Практично всі види уретриту передаються статевим шляхом, тому на консультації доктор уточнює щодо останніх статевих партнерів!

Category: Урологія

На початкових стадіях вени збільшені незначно, дискомфортних відчуттів немає. У міру прогресування захворювання венозні судини розширюються, стають дуже помітними. Чоловік відчуває тупий біль в області мошонки. Б іль посилюється при заняттях спортом, інтимної близькості.

Category: Урологія

Для профілактики простатиту необхідно дотримуватися таких заходів: вести здоровий спосіб життя, нормалізувати харчування, помірна фізична активність, дотримуватися режиму сну та відпочинку.

Category: Урологія

Для профілактики циститу необхідно дотримуватися таких заходів: рясне пиття води, дотримання гігієни, захищений секс, намагатися не переохолоджуватися.

16Генетика

Category: Генетика

Дослідження генів BRCA1 і BRCA2 ефективно в разі вже встановленого діагнозу раку молочної залози і яєчників.
При виявленні носійства мутацій може рекомендована таргетная терапія PARP інгібіторами.

Category: Генетика
 • При близькоспорідному шлюбі
 • При наявності спадкових захворювань у одного з батьків
 • При наявності історії в родині народження дитини з генетичними захворюваннями
 • При наявності в минулому викидня або завмерлої вагітності
 • Вік партнера (жінки старше 35 років, чоловіки 45 років)
 • При виявленні порок розвитку плода
Category: Генетика

Мікробом піхви може порушуватися внаслідок різних причин (частий і тривалий прийом антибіотиків, порушення в імунній системі і ендокринній системі, стрес, активне статеве життя без дотримання гігієнічних процедур, а також хіміотерапія при онкології).

Category: Генетика

Дослідження мікробіома кишечника дозволяє якісно і кількісно оцінити склад флори кишечника і виявити генетичну патологію флори кишечника.

Category: Генетика

Повний Секвенирование Екзома дозволяє визначити генетичні мутації, що призводять до атеросклерозу, хвороби Альцгеймера та інші захворювання

Category: Генетика

З метою уточнення діагностики причин невиношування і завмерла, а також при скринінгу на генетичну патологію новонародженого, у жінки проводиться ДНК NGS аналіз на CARRIERSeq, який з точністю 100% дозволяє виявити 420 генних мутацій, що призводять до таких проблем.

Дзвінок
Чат с менеджером