01В якому випадку проводять абдомінопластику1. в'яла розтягнута шкіра і підшкірно-жирова тканина у великій кількості;
2. розтягнуті м'язи живота, післяопераційні рубці.
Основна скарга пацієнтів - звисає і виступає вперед живіт (або як називають «фартух»).
02Де проводиться розрізХірург проводить розріз внизу живота відступаючи від пупка на 4-5 см за спеціальною ювелірною методикою, при якій він залишається непомітним і ховається під нижню білизну.
03Як проходить операціяПри абдоминопластиці січеться зайва шкіра, видаляється жирова тканина, і у випадку необхідності проводиться перенесення пупка. В кінці операції накладаються косметичні шви і одягається компресійна білизна.
04Якщо є діастаз, грижіЯкщо присутній діастаз (розбіжність прямих м'язів живота) - хірурги накладають сітку для фіксації м'язів, перешкоджаючи випирання м'язів живота та повернення до повноцінного ритму життя. Іноді при виконанні абдомінопластики є необхідність усунути грижі, які виникають також через слабкість м'язів живота.
05Тривалість операціїТривалість операції абдомінопластики в залежності від типів обраної методики, від 3 до 4 годин.
06Наркоз та шрамОперація виконується під загальним ендотрахеальним наркозом. Сучасний підхід до наркозу дозволяє пацієнтам його легко переносити, через 5 хвилин після операції бути в свідомості без побічних ефектів. Після операції вже через місяць практично невидимі сліди від розрізів, завдяки ізраїльським технологіям наші пацієнти можуть не комплексувати з приводу шрамів.